Pakalpojumi

Visus mūsu produktus iespējams pasūtīt arī lielākā skaitā, kā arī personalizēt tos, veidojam izšuvumus ar vārdiem vai logotipu. Labprāt sadarbojamies ar skolām, bērnu dārziem, dažāda veida uzņēmumiem. Tā ir lieliska iespēja Jums dāvināt korporatīvajiem klientiem, darbiniekim un uzņēmuma draugiem dāvanas ar pievienoto vērtību. Mūsu mazās mugursomiņas ar izšūtu katra bērna vārdiņu ir iecienījušas bērnu dārzu grupiņas un sākumskolas klases, lai visiem bērniem būtu vienādas sporta tērpu somiņas. 

Papildus mūsu veidotiem šūtajiem izstrādājumiem, esam atvērti sadarbības iespējām ar Jūsu dizanu, materiāliem un idejām. !0 darbības gadu laikā, esam realizējuši dažādas idejas lielākiem pasūtījumiem, piemēram, maciņus planšetdatotiem, gultas veļu, paliktnīšus, dvielīšus, utt.  

Papildus šūšanas darbnīcai, DOTTS ir arī neliela veļas māja. Piedāvājam veļas mazgāšanas pakalpojumus individuāliem klientiem un nelieliem uzņēmumiem. Mūsu veļas mājas pakalpojumus ir iecienījuši tuvākās apkaimes iedzīvotāji, jo strādājam ar kvalitatīviem mazgāšanas līdzekļiem un tehniku, kā arī pasūtījumus izpildām pēc labākās sirdsapziņas. Ar cenām un noteikumiem varat iepazīties sadaļā "veļas mazgāšana".

Ja Jūs interesē sadarbības iespējas ar mums, vai vēlaties izmantot veļas mājas pakalpojumus, lūdzu, aizpildiet kontkatformu sadaļā "kontakti" un mēs ar Jums sazināsimies! 

Pirkumu grozs